Sesja ślubna w Pałacu w Kurozwękach

Sesja ślubna w Kurozwękach to niezwykła fotograficzna przygoda! Bo to nie tylko zdjęcia i dobra zabawa – to również sposobność na zwiedzenie tego urokliwego miejsca 🙂
Pałac w Kurozwękach to niezwykłe miejsce, które oferuje piękne i eleganckie tło do zdjęć ślubnych.
 Jego początki sięgają XIV wieku, kiedy to około 1400 roku Dobiesław z Kurozwęk wybudował drewniano-murowany zamek, siedzibę rodu. Ten historyczny budynek pochodzący jest otoczony przepięknym parkiem i jest uważany za jeden z najpiękniejszych pałaców w Polsce.

Sesja ślubna w Kurozwękach

Sesja plenerowa w Kurozwękach

Wnętrza pałacu są zachowane w oryginalnym stylu, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla pary młodej, która chce bajkowe zdjęcia w pięknym i eleganckim otoczeniu. W pałacu znajdują się liczne sale reprezentacyjne, więc można zrobić zdjęcia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wybieram się tam przede wszystkim późną jesienią i zimą, kiedy ciężko zrobić sesję poślubną w plenerze – niemniej jednak latem też można się tam wybrać ze względu na cudowne otoczenie.

Pałac w Kurozwękach to również idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i kameralność. Z dala od zgiełku miasta, można cieszyć się spokojnym i magicznym klimatem tego miejsca. W cichej i spokojnej atmosferze można w pełni skupić się na sesji i uwiecznić wspaniałe relacje pomiędzy małżonkami  na zdjęciach.

Sesja poślubna w Pałącu W Kurozwękach

W pałacu w Kurozwękach można również zorganizować wesele lub inne imprezy okolicznościowe. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą mieć wyjątkową i niezapomnianą imprezę, więc nie tyczy się to tylko sesji poślubnej 🙂
Z pewnością wybór tego miejsca będzie kapitalnym wspomnieniem.

Mimo, że samo wykonanie sesji – kiedy piszę ten artykuł – kosztuje około 300zł za 3h wewnątrz to na prawdę warto! Pałac w Kurozwękach to niezwykłe miejsce, które oferuje wiele dla pary młodej szukającej pięknego i eleganckiego miejsca na swoje zdjęcia ślubne. Jako fotograf ślubny mocno rekomenduję i z czystym sumieniem polecam!
Sami popatrzcie! 🙂

Zpraszam do obejrzenia innych historii ślubnych i do odwiedzenia naszego Facebooka 🙂
Zapraszam również do pytania o wolne terminy w zakładce Kontakt.